Domů Rady a Návody Najděte si práci, i když máte menší dítě

Najděte si práci, i když máte menší dítě

-

Také byste potřebovali obohatit rodinný rozpočet o druhý klasický plat, ale víte, že vám se starostí o vašeho drobečka nemá kdo pomoct? Stejně tak nemáte peníze na to, abyste si platili chůvu, byť by to bylo na 4 hodiny denně? Velká část toho, co byste si na částečný výdělek vydělala, by šlo na pokrytí nákladů na hlídání. Naštěstí ale existují práce, které můžete vykonávat, aniž byste opustily dítko i teplo vašeho domova, vysvětluje Bc.Pavlína Navrátilová z pracovního portálu Personalistka.cz.

Nové zaměstnání, které vám bude vyhovovat

Pokud máte obstojnou gramatiku, umíte tvořit smysluplné věty, věnovaly jste se dříve různým světovým jazykům, tykáte si s administrativou, účetnictvím či jinými dovednostmi a znalostmi, snadno najdete práci, kterou je možné vykonávat z domu.

Spousta společností – certifikace firem, nechce zaměstnávat sekretářku či asistentku na plný úvazek, protože ji po celý den nepotřebuje, nemá pro ni dost práce. Právě např. toto je příležitost pro vás. Volit ale můžete spoustu dalších zaměstnání. Zaměstnavatelé poptávají i překladatelství, vypracovávání popisků na e-shopy, vyřizování e-mailů, nejrůznější administrativní činnost, účetnictví a podobně.

Pracujte, kdy se vám toho hodí radí Personalistka.cz

Nejde o žádné podvody, nemusíte se bát. Ostatně i zaměstnanci, kteří dřív chodili klasicky do práce, jsou dnes mnohem více doma na home-office. Vyhovuje to jim i zaměstnavatelům.

Pokud vám vaše dítko dopoledne a odpoledne ještě spí, můžete pracovat v tuto dobu. A samozřejmě večer, když usne, anebo odpoledne, kdy péči o něj převezme druhý rodič. Nebudete se muset stresovat v případě, kdy dítko onemocní, a vy nebudete mít hlídání. Budete celý den doma a práci uděláte ve chvílích, kdy budete moct.

Začněte se dívat po práci, kterou budete moci vykonávat z domu co nejdříve, a ulevte svému napjatému rodinnému rozpočtu. Určitě brzy najdete zaměstnání, které vám bude vyhovovat v široké nabídce inzerce práce zdarma na pracovním portálu Personalistka.cz.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek