Domů Pro Ženy Těžké životní období může zanechat ve tváři mnoho různých změn

Těžké životní období může zanechat ve tváři mnoho různých změn

-

Nikdo netuší, co ho na životní cestě čeká. Častokrát je trápení tak silné, že to zanechá jisté nevzhledné rysy, na které je bohužel každí kosmetika krátká. Není ovšem třeba zoufat, vždyť dnešní doba je plná technologií a produktů, které pomohou řešit i to, co se na první pohled jeví jako neřešitelné.

Odborné konzultace mají vždy řešení

Na tváři je na první pohled vidět, když člověka něco trápí nebo když má pro změnu radost. Když ale přestane pokožka sloužit, tak to rozhodně neznamená konec světa. V dnešní době umí totiž specialisté udělat divy a zázraky, aniž byste u toho museli nějak trpět. A věřte tomu, že když zažijete jednu výraznou změnu, tak do druhé rovnou zamíříte, protože vám to dodá jistou energii. To vše umí udělat na klinice estetické medicíny v Praze. Jen si představte, přijdete s vrásčitou tváří a vráskami, které vám do obličeje vepsal sám život. A odcházet budete mladší, usměvavější a plní plánů a ideálů. A za vším stojí aplikace vstřebatelných dermálních nití. Existuje několik verzí, ale ošetřující lékař s vámi probere všechny možnosti a doporučí to nejlepší pro vás.

Nitě Aptos

Pokud si zvolíte tuto verzi niťového liftingu, poté nitě Aptos mají velmi efektivní účinek a efekt vypnuté pokožky vydrží v řádu i čtyř let. Skutečně není zapotřebí ani skalpelu nebo hospitalizace, protože tato metoda se provádí za pomoci tenkých jehel a zasahuje se přímo do povadlých míst. Ač se to může jevit jako neuvěřitelné, tak kolem mezonití dochází k opětovnému výskytu kolagenu. Ten vytvoří novou síť pevné tkáně a v podstatě tak vyplní vrásčitou pokožku.

Další nové technologie, které rovněž pomáhají

Výhodou dnešní doby jsou velké možnosti, jak dosáhnout skvělých výsledků, a to platí například i při zvětšení rtů. Každý, kdo se potýká s těmito problémy, tak má šanci velmi jednoduchým zákrokem na výraznou změnu. Výplň rtu tvoří kyselina hyaluronová a modelace rtů pod rukou odborníků se vždy vytvaruje do patřičných rysů, které budou odpovídat obličeji. A pomoc se zde nalezne i pro ty, kterým oční víčka začala klesat a ovlivňuje to jejich zrak. Vítězství přichází v podobě plastiky očních víček. Obličej je rázem úplně jiný a trefně by se dal označit jako vyměněný.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek