Domů Pro Ženy Jak být dokonalou ženou a přitom neztratit samu sebe?

Jak být dokonalou ženou a přitom neztratit samu sebe?

-

Partnerství je také o snaze vyhovět partnerovi. Na druhé straně je nutné zůstat sama sebou. Proto pokud ve vztahu ztratíte sebe, ztratíte s největší pravděpodobností dříve či později i celý vztah. Přestože budete přesvědčena, že jste pro něj dělali maximum. Avšak nesprávné.

MaM 01.09.2020 15:00 žena ,, radost, úsmevFoto: Shutterstock
Své vlastní nároky nikdy nedávejte do pozadí.
Podpořte ho v cílech, nevzdávejte se vlastních
Muži mají rádi ženy, které stále zůstávají akční a aktivní. Proto je rozumné podpořit miláčka v jeho cílech, snahách a stát při něm, ale ne na úkor vlastních. I partner podpoří vaše sny a cíle. Pak je krásné, pokud si plníte v partnerství své sny. Některé mohou být společné, jiné takové, při kterých se navzájem jen podpoříte. Takový stav je ideální.

Čas pro něj, pro vás a pro sebe
Rozdělte si život na chvíle, kdy jste spolu, kdy se věnujete partnerovi a kdy se věnujete sami sobě. Každý potřebuje soukromý prostor. ať je jakkoli zamilovaný. Aniž byste se pouze zmítaly v tom, co chce druhý a tak šťastné partnerství určitě nevypadá.

Buďte otevřená s požadavky
Své vlastní nároky nikdy nedávejte do pozadí. Ano, partnerství je o kompromisech a ne vždy je tak nutné dostat všechno hned a okamžitě. Občas počkáte vy, občas partner. Ale je nutné, abyste své požadavky měli s partnerem na stejné úrovni. Pouze tehdy dosáhnete, že uchráníte nejen své zájmy, ale i respekt ze strany partnera. To je extrémně důležité během celého partnerského života.

Určitě si hranice
Jak ve vztazích, tak i v posteli. Některé věci nemusíte vysvětlovat, na některé praktiky nemusíte mít zdůvodnění, proč je jednoduše nechcete. Stačí určit své hranice. Budete tak pro partnera osobou, kterou si bude vážit a rozhodně nebudete tou, kterou bude považovat za svou „podřízenou“. Není třeba se obávat, že pokud partnerovi nedáte v posteli všechno, najde si jinou. To by byla příliš slabá láska a v takovém případě by ani nestálo za námahu udržovat takové partnerství.

Dělejte věci zajímavými
Nejhorší možností života je vztah v rutině. Proto se snažte dělat denní činnosti zajímavými. Je mnoho drobností, jak dát do každé věci inovaci. To je nejen koření vztahu, jak se potěšit navzájem, ale projevíte i vlastní osobnost. Víte tak pokaždé partnera něčím milým překvapit a přitom do vztahu přidávat vlastní představy. Je to jako dva v jednom.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek