Domů Pro Ženy 90 kilo sexappealu! Této krásce padl módní svět k nohám

90 kilo sexappealu! Této krásce padl módní svět k nohám

-

Už nějaký ten pátek se mezi vysokými a štíhlými modelkami na molech objevují i ​​ženy běžných či dokonce kypřejších tvarů. Skutečně hvězdné momenty přežívá v těchto měsících i rodačka ze Spojených států amerických jménem Precious Lee.

Pravda 29.09.2021 06:00 vf3Foto: Alfonso Catalano / SGP via FENDI
Topmodelka Precious Lee na speciální prohlídce Versace od Fendi, Fendi od Versace.
Narodila se v americké Atlantě před 32 lety a s modelingem začala už jako osmnáctiletá. První „džoby“ dělala v rámci kampaní na XXL módu plavek a spodního prádla. Segment, pro který pracovala, byl jasně vymezen. „Vždycky jsem však chtěla být dívka z prostředí, high-fashion ‚, pohybovat se na molu během prohlídek těch nejslavnějších značek,“ vysvětlila pro magazín Vogue.

Kráska Precious Lee boduje ve světě módy
FOTOGALERIE
Modelka Precious Lee na prohlídce Versace …
Topmodelka Precious Lee na speciální …

  • 6Modelka Precious Lee na akci Daily Front Row …
    Sen se splnil, když si ji nejprve všimli designéři jako Christian Siriano či Tommy Hilfiger. Skutečný triumf však nastal až s příchodem pod křídla značky Versace. Precious se stala jednou z múz italského módního domu a před pár dny se objevila na přehlídce nové kolekce Jaro / Léto 2022, ale také na prezentaci společné kolekce značek Versace a Fendi. U Versace přitom debutovala zhruba před rokem s kolekcí pro jaro a léto 2021.

„Když jsem tehdy kráčela po molu, cítila jsem se být vysoká dva metry, s obrovskými prsy a nesmírně silná. Myslím si, že v tom okamžiku jsem kráčela pro opravdu mnoho žen, lidí, kteří žijí módou, „komentovala pro magazín Vogue před časem.

zvětšit
Topmodelka Precious Lee na akci Met Gala v New … Foto: Dimitrios Kambouris / Getty images / Profimedia
Topmodelka Precious Lee na akci Met Gala v New Yorku.
Ano, není odvážné říci, že z Precious Lee se vlastně stala aktivistka přímo na molu – afroamerická kráska je pro mnoho svých vrstevnic a dívek tmavé pleti skutečným vzorem ženy, která se dokázala prosadit v selektivním módním průmyslu. Lee se dokonce pro modeling vzdala studia práva. „Uvědomila jsem si, že jako modelka dokážu pomoci mnohem většímu počtu lidí než bych to možná zvládla jako právnička,“ vysvětlovala pro známý módnik.

Viz tento příspěvek na Instagram
Příspěvek, který sdílí PRECIOUS LEE (@preciousleexoxo)

Při výšce 179 centimetrů váží Lee momentálně podle dostupných zdrojů z jejího modelingové agentury přibližně 90 kilogramů a jako kyprá žena tmavé pleti patří mezi pionýrka v módním světě. Kromě účasti na přehlídkách Versace, Moschino zda Altuzarra se nedávno ocitla i pod palbou reflektorů a před objektivy na akci MET Gala v New Yorku. Na kontě má titulní strany pro Harper Bazaar či Vogue Arabia nebo Vogue Brasil.

Snad tím největším úspěchem je však titulní strana amerického magazínu Vogue a jeho zářijového vydání. Lee v něm pózuje po boku kolegyň Kaii Gerbera, Belly Hadid a Anoka Yai.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek