Domů Pro Ženy Randit s psychopatem? U těchto mužů by (jste) si možná daly říci...

Randit s psychopatem? U těchto mužů by (jste) si možná daly říci …

-

Základem partnerství dvou lidí by měl být vyvážený a vyrovnaný vztah. Ale co například takové randění s psychopatem? Ne, to raději neprosíme. A když, tak opravdu jen s těmi z televizních seriálů.

Pravda 31.08.2020 15:30 Herečka Jodie Comer jako Villanelle v seriálu Na … Foto: HBO
Herečka Jodie Comer jako Villanelle v seriálu Na mušce.
Právě tuto skupinu postav a „oblíbených“ charakterů si vzal pod lupu OnBuy.com, kteří nedávno uskutečnil průzkum o nejatraktivnějších psychopatů z televizní obrazovky a také o tom, se kterými z nich by chtěli dotázaní v anketě randit. Výsledky vlastně ani tak úplně nepřekvapily.

Mezi 2879 dotazovanými zcela jednoznačně zvítězila herečka Jodie Comer, nebo lépe řečeno její postava Villanelle ze seriálu Na mušce. Nájemní vražedkyně a psychopatka, na níž chemii a vztahu s vyšetřovatelka Sandrou Oh je postavena premisa seriálu, byla atraktivní až pro 81 procent dotázaných.

Přestože Villanelle jednoznačně zvítězila, v sestavě první desítky nejatraktivnějších psychopatů z televizní obrazovky je jen jednou z trojice ženských charakterů. Zbytek tvoří muži. To lze také částečně potvrzuje, že ženské pohlaví má větší slabost pro potenciálně nebezpečných partnerů.

zvětšit
Herec Penn Badgley na záběru ze seriálu You.Foto: SITA / AP
Herec Penn Badgley na záběru ze seriálu You.
Za Villanelle na druhém místě (63%) skončil herec Penn Badgley a jeho charakter Joe Goldberg ze seriálu You, třetím nejatraktivnějším psychopatem je pak herec Manny Montana a jeho Rio ze seriálu Good Girls. Nevypočitatelný drogový dealer, který drží v hrsti ústřední trio ženských hrdinek, si vysloužil 57 procent hlasů od dotazovaných.

V seznamu pak následují jména jako Lena Headey (představitelka Cersei Lannister z Hry o trůny), Jeffrey Dean Morgan (jako Negan ze seriálu Živí mrtví), Ruth Wilson (jako Alice v seriálu Luther), Michael C. Hall (jako Dexter ve stejnojmenném seriálu ) a Andrew Scott (jako Moriarty v seriálu Sherlock). První desítku uzavřeli dva charaktery ze seriálu Top Boy, který je populární zejména ve Velké Británii, kde anketa probíhala.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek